Apie mane

Internetinėje erdvėje maišausi jau kuris laikas, bet vis tiek dar neselebritis:) Dažniausiai mane sutiksi trijuose socialinės medijos kanaluose. 

Facebook

Ko gero populiariausia platforma Lietuvoje

Twitter

Keista, kad tiek mažai tautiečių ir piliečių Twitteryje. O galėtų...

Instagram

Instafoto vieta. Labai retai kada dubliuoju su Facebooko turiniu.

Trumpai apie mane

Esu Fortunatas Dirginčius – šiuo metu darbuojuosi nekilnojamojo turto investicinio fondo valdymo įmonėje UAB „Victory Funds“, UAB „Sutelktinio finansavimo platformoje „Profitus“, UAB „Rentifa“ ir MB „4 strategijos“ bei dar kaip nepriklausomas konsultantas.

Veiklų daug – jos įvairios ir įdomios, verčia (geraja prasme) visuomet išlikti „aštriam“ – mokytis, bandyti, klysti, taisyti, daryti – vienu žodžiu, tobulėti.

Žinoma, esu sukaupęs ir jos kurį laiką dar tikrai neišbarstysiu, patirtį, susijusią su kredito unijų tema: konsultuoju kredito unijas, kredito unijas besitransformuojančias į specializuotus bankus, taip pat ir kitas smulkias ir vidutines įmones verslo, valdymo klausimais. Kaip nepriklausomas konsultantas konsultuoju Jordanijos mikrofinansų asociaciją „Tanmeyah“. Vienok pagrindinis dėmesys šiandien koncentruojasi į darbą investicinio fondo valdymo įmonėje „Victory Funds“.

Esu stažavęsis Desjardins kredito unijų federacijoje (Kanada), kooperatiniame banke Rabobank (Nyderlandai), Lenkijos kredito unijų judėjime SKOK, Bancci di Credito Cooperativo (Italija) ir kt. Gyvenimą su kredito unijomis buvau ir vis dar esu susijęs jau daugiau, kaip 20 metų, esu Akademinės kredito unijos, kredito unijos „Moterų taupa“ ir Palangos kredito unijos narys.

Iki 2017 metų kovo 30 d. ėjau Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininko ir administracijos vadovo pareigas, prieš tai šioje įmonėje dirbau rinkodaros skyriaus vadovo pozicijoje. Baigęs karjerą LKU grupėje, įsteigiau MB „4 strategijos“ ir dar vėliau UAB „Rentifa“.

Kaip valdybos narys vis dar dalyvauju Asociacijos Lietuvos kredito unijos, UAB „LKU turto valdymas“ veikloje, iki 2017 m. spalio mėnesio ėjau ir tarptautinės organizacijos „Proxfin“ valdybos nario pareigas.

Mokiausi Tauragės 1-oje vidurinėje mokykloje (dabar Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija), baigiau Vilniaus universiteto Kauno humanitarinį fakultetą ir įgyjau Tarptautinio verslo magistro laipsnį bei verslo vadybos ir administravimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Laisvalaikį leidžiu pridėjęs akį prie fotoaparato Pentax K10D Pentax K-3 – galbūt seksiu arba jau seku savo senelio Juozo Meškerio pėdomis, kuris buvo vienas žinomiausių profesionalių fotografų Tauragėje. 

 

Kviečiu apsilankyti fotoprojekto „Po nuotrauką kasdieną 2010“ galerijoje, o taip pat užsisakyti asmeninę fotosesiją. Taip, mano nuomone, svarbu įamžinti ir išsaugoti tas malonias dabarties akimirkas ir dalintis jomis su kitais ateityje.

Patinka beisbolas, krepšinis ir pastaruoju metu – amerikietiškas futbolas. Sergu už Kauno „Lituanica“ bei Boston’o „Red Sox“, Kauno „Žalgirį“ ir New England Patriots. Patinka kinas, ypač filmai paremti tikromis istorijomis. Tomas Hanksas – geriausias aktorius. Rašau bei administruoju blog’us ir tinklapius, domiuosi skaitmeniniu marketingu, socialiniai tinklais, webcastingu, elektronine komercija. Prezentacijų ruošimas ir pristatymas vis dar teikia malonumą:)

Na ir svarbiausia – turiu išties gausią šeimą, kuri yra tikra Dirginčių giminės medžio puošmena  Su žmona Renata susituokę jau 23 metus, vyriausias sūnus Valentas (23), dukra Ieva (19) ir pats mažiausias Justas Povilas (8)!

Close Menu